BohaterowieKaty  – 17 latka, przeprowadziła się do Londynu razem z matką. Jej ojciec został w L.A. wyjechały z mamą po rozwodzie rodziców. Katy jest osobą zwariowaną lecz poważną i odpowiedzialną. Przyjaźni się z Amy i Laurą. Podoba jej się Zayn. Nie ma rodzeństwa.


Amy  - 17 latka,  przyjaciółka Katy i Laury. Mieszka w Londynie od urodzenia. Jest sąsiadką Laury. Ma młodszą siostrę Samanthe (Sam). Podoba jej się Harry ale myśli że bez wzajemności.
 
Laura – 17 latka , przyjaciółka Katy i Amy. W Londynie mieszka od 3 lat, jest  również sąsiadką Laury. Nie ma rodzeństwa.
 
Elizabeth – 38 latka, matka Katy. Kobieta po przejściach w Londynie chce zapewnić lepsze życie swojej córce. Ma również nadzieję, że  los się do niej uśmiechnie właśnie tutaj.*

 
Harry – 17 latek.  Jeden  z pięciu One direction. Jak się okazuję jest sąsiadem Katy. Jest zabawnym, uroczym i słodkim chłopakiem. Podoba mu się Amy  myśli że bez wzajemności.
 
Niall – 18 latek. Największy żarłok zespołu.  Nie ma dziewczyny. Jego miłością jest jedzenie.


 
Liam  - 18 latek. Najbardziej odpowiedzialny członek zespołu. Również sąsiad Katy. Ma dziewczynę Danielle. 

 
Louis – 19 latek.  Najbardziej zwariowany członek zespołu. Uwielbia marchewki. Ma dziewczynę Eleonor.Zayn – 18 latek.  Członek  One direction.  Sąsiad Katy, która bardzo mu się podoba. Zwariowany lecz bardzo romantyczny chłopak. Chłopaki śmieją się z niego bo siedzi bardzo długo w łazience poprawiając swoją fryzurę . 
 
Samantha (Sam)– 6 latka, siostra Amy.  Bardzo lubi przyjaciółki siostry. Uwielbia One Direction.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz